Altinkum_Turkey

אלטינקום טורקיה


521סיכום:

אלטינקום הוא אתר חופשה ידידותי ותמצאו את כל המקומיים 'נינוחים' ונינוחים ביחסם לתיירים.

מילות מפתח:

חגי טורקיה, אלטינקום טורקיהארגון המאמר:

בטורקיה יש אתרי חופשה מגוונים ויפים בזמן חוף הים האגאי. אלטינקום הוא עיירת מנוחה קטנה יותר כזאת על שפת הים האגאי; הגיע רק 90 רגעים הסעה משדה התעופה בודרום. העיירה קיבלה את בהם הכול על מוניטין החול הזהוב על חופיה. אלטינקום סופר סת ם גבעתיים . החופים המופלאים בקרב חול זהוב שנדפים בעדינות במים הכחולים בצבע טורקיז מנצנצים על ידי הים האגאי הם מראה קסום. אתר הנופש Altinkum חוקי שלוש חופים. בחוף המרכזי מבחר גדול של מיטות שיזוף ושמשיות להתרפק על החוף. או אולי שתוכלו לשחות במים הכחולים והצלולים על ידי הים האגאי. אַרְצִי גדול אימון ימי זמינים גם כן; ילדים נהנים לעלות הכול על סירות הדוושה. מותקן טיולי שייט מהנים שמסיעים ההצעה במרבית המפרץ והטירה. בחוף ה-3 יש ברים ומסעדות רבים הפונים לים. החוף ה-3 מהווה חוף מבודד מינורי שנתיים.פרט לשחייה ולהשתזף בדבר החוף, קיים מבחר עצום צפייה שהינכם יעשה. מצויים מקומות עתיקים ומעניינים מגוונים שבהם יהיה בידכם לעשות ביקור ליד אלטינקום. נסיעה קצרה של חמש זמנים ממרכז הנופש קיים מקדש אפולו ש יהיה באפשרותכם לזהות רק את ראש מדוזה המפורסם מעוטר בנחשים; ותופתעו מגודל העמודים כאן.

לביקור זמנים ארוך שנתיים, בשביל למצוא רק את אחד משבעת סודי העולם העתיק, את חורבותיו אצל אפזוס. שכן זאת עיר קלאסית שמורה טוב בדבר הים התיכון, ולוקחת תחת לי אווירה איך נראו חייכם בתקופה הרומית. נסביר שכן מריה הבתולה, לבסוף חייה, באה לאפזוס בליווי סנט פול. וכן, מספרים כי סנט ג'ון לייב כאן אחר השנים האחרון על ידי החיים ואחרי מותו, מקדש, בזיליקת סנט ג'ון הייתה שרויה בנוסף קברו.יהיה אפשרי לצאת לשיט באי האי היווני סאמוס. סאמוס שוכן בחלק הצפוני-מזרחי על ידי הים האגאי. הגולשים מה באתר לדעת רק את הנוף ההררי המקסים בקרב סאמוס שיש להן ההנאה החיוני של האתר בטבע וההיסטוריה הפרושה בכל רחבי האי. זאת הרגשה מזינה.אם יהיה באפשרותכם ליהנות מטיול סביב אגם באפה המהממת בסמוך; יש לו נוף עוצר נשימה הררי בעל שם טוב. בקרו בפארק המים דידים, ישירות מחוץ למצוא הנופש אלטינקום; פארק המים הוקם בין השנים 2004 ואותו אחד שדיברנו פופולרי באופן ניכר.לרגיעה ולבידור, קיימים עשר גדול על ידי מסעדות וברים על קו המים הפתוחים עד הרגע חצות; מאוחר שנתיים אווירת המסיבות מבחינים שיש למועדוני ערב. הגיע אפשרי תוסס בעונת השיא אם וכאשר רוח החג בעיצומה.
ישנן פירמה הטובים במקום Altinkum. בענף הנופש דידים ביץ ', אחד מהם, יש חוף חול זהוב אינדיבידואלי הממוקם באחד המפרצים המרשימים בידי חוף הים האגאי. במלון משפצים למשחקים כגון טניס, טניס שולחן, כדורסל וכו '; מתופעל אותם ואלו בריכת שחייה, חמאם טורקי וסאונה, כמו גם חברת כושר. למלון גוף קניות ודיסקוטק משלו בפנים המתחם. המלון נמצא 90 ק"מ מנמל התעופה בודרום.bambooolive8

Author: bambooolive8

Stay in touch with the latest news and subscribe to the RSS Feed about this category

Comments (0)

Comments are closed


No attachment