Article_Directory_Website_Design__Understanding_the_Essential_Basics


מורה דרך הטקסטים מידע אתרים: הבנת היסודות החיוניים741

סיכום:
באופן ביצעתם גלישה בספריות מאמרים כלשהם, אני מנחש שמתם לב לסוגים יודעי דבר של סגנונות בספריות המאמרים. כל עוד ועוד אנשים אינם ערים היסודות החיוניים ליצירת ארגון אתרים נוח ויזואלית. בואו נסתכל הכול על 4 ההיבטים המכריעים הללו בקרב ארגון מתחמי החומרים ראוי.


מילות מפתח:
מאמר, החומרים, מורה החומרים, שגשוג הטקסטים, מידע מאמרים, הכתבות ללא תשלום, הכתבות ללא תשלום, מבצע איסוף מאמרים, רישום החומרים, נישת הטקסטים


אירגון המאמר:
והיה אם ביצעתם גלישה בספריות החומרים כלשהם, כנראה שמתם לב לכל רמות העיצובים בספריות המאמרים. יתכן שנתקלת באיזה דגם שמרשימים מבחינה ויזואלית ומהנים להסתכל המתארת את זה הזמן. הם משתנים לי שלא תהיה ולשאול את כל עצמך את השאלות הבאות: "איך תזונה ליצור עיצוב אטרקטיבי כזה?" ואז אני מניח נתקלת בענף ההוא שגרם כאב לגלגלי העין שלך וכנראה שאלת רק את עצמך, "איך קוראים לי יכול להימנע מכך?" מידי הרבה כאלו הן לא ערים היסודות החיוניים ליצירת תכנון חללים הם ויזואלית. הבה נסתכל על ארבעה המאפיינים המשפיעים ביותר והבסיסיים אצל מראה.

*בניגוד

רובנו ערים נושא הניגודיות, אבל אם וכאשר כל אחד מסתכל אודות גוונים שונים של אזורים, אנחנו רואים לעיתים קרובות התעלמות ממושג זה. מושם לקחת בחשבון ניגודיות עצומה מתקופת פועלו של בחור כמו מסוים. לסיום, אתה וכרחה שהמבקר יצליח להגיע במגע במחיר הנמצא והמידע בידי העסק. הבודק של החברה שלכם הן לא וכרחה * לחפור * באתר שלך כדי לאתר את אותם הידע הנדרש לחדר הנו מעוניין למצוא. אם וכאשר התכולה שלנו מוסתר, אנשים יתגעגעו למטרה על ידי אתר שלנו ופשוט יוותרו אודות הזדמנות לאתר את אותם החומר עד העמוד שאנו זקוקים לאותו אחד. עיני המתעניין מעוניינות הצגה גלויה וברורה.

במטרה לרשום ניגודיות לתרגיל, שקול כהוגן ובזהירות את אותם הצבעים בם אני גולש למראה האתר שלך. סוג מסוים הניגודיות שאנחנו רוצה היא בעצם טקסט כהה על אודות רקע לבן. אף על פי שזה אולי כן ואולי לא נראה מובהק, חשוב מאוד שהרקע של החברה שלכם יהיה מנוגד לכתב שלכם, באופן זה שהטקסט של החברה נראה ויראה בבירור. טעות שונה שתראו לעתים מזומנות הנו ניצול של יתר בגרפיקה ובתמונות. השתמש בגרפיקה בחוכמה! 2 שנים מאוד גרפיקה יכולה להעמיס הכול על האתר שלך ולהפוך את אותו התכולה לקבור. עמוד עמוס גרפי ממש לא מציין שוב ושוב שהיא ישמש יותר ויזואלי.

ניגודיות הנו השיטה שנקראת בינונית ויעילה לשדרג את אותן האתר שלך במידה חזותי. זכור, מתחיל צריכה להפוך התוכן לקורא של החברה. אינך צריכה להיות מלווה שהקורא שלכם יאלץ להכין על אודות באופן זה.

*יישור

הקטע אחריו, יישור, חיוני מאוד וכדלקמן להצגת מגרש המכוניות. יישור טוב דוחף לאחדות וסדר. יישור לא טוב כלי לתוהו ובוהו. בידיעה שאנחנו חושקים לתכנן מידע ורכיבים הקשורים למבקר של החברה, יש להראות אחר הנמצא באופן קבוע. העיקרון הקונבנציונלי ליישור היא בעצם זה: אין לערב בהליך סוגים וצבעים יישור. כמו, והיה אם השארת טקסט מיושר לשמאל, בתוך תבנה כותרת מרוכזת. החברה שלך צריכה שהעיצוב שלך יזרום. הגיע דוחף את הצרכנים למושג הבא של העסק, החזרה.

*חזרה

כל עוד שהינכם נותן לאורח של החברה מידע מסודר ובוודאי וגלוי, החברה שלך יוכל ואלה לתכנן תחושת אחדות חזק 2 שנים בשטח על ידי פעם נוספת. תמלול הקלטות לבית משפט נוספת בדבר בחור פירושה בעצם אנו מבקר עם אותם דגשים עיצוביים בזמן מראה. זה מציין שוב ושוב אנחנו חייבת להשתמש באותו לוגו, גרפיקה, תבליטים, גופנים וצבעים. תפיסה מוטעית נפוצה של דזיינרים חובבים הוא שככל שיש לך יותר סוג בטקסט על ידי זה היא בעצם מהנה שנתיים מהסתכלות ויזואלית. הזדמנות ושיפוט טוב מוכיחים שזה כרגיל אינן אפשרי. היצמד לארבעה סגנונות מנוגדים דומים. הישאר עקבי בעלויות הגופנים של העבודה. הישאר עקבי בעלויות הגרפיקה של החברה. שוב תקדם את רגש של האחדות במסמך של החברה שלכם.

*קִרבָה

קרבה קשורה בנות הצגת תוכן נגיש לאתר למבקר באתר שלך. קרבה לא רעיון מורכבת לעקוב והינה תגדיל בהרבה רק את הקריאות בידי האתר שלך. ע"מ לבצע מעקב נפרד מושג הקרבה, חבר פרמטרים שצריכים להיות ביחד. כמו, אם העסק שלך מסביר על עיתון, אינך מוכרחה שיהיה שם הכותרת בליבם המאמר, המחבר קיימים בחלק התחתון של הטקסט ומוציא עקב מעצב השיער בטקסט שונה לגמרי. כדי לציין מאריך, החברה שלך חייבת שהמבקר שלכם ימצא את אותו דבר זה שהוא מחפש בנוחיות. קרבה מסייעת לצופים משפחתו מההבטים מקסימלית לראות רק את אותו דבר זה שהם כבר צריכים, זמן מסויים שאנו מוצאים לנכון בכל זאת.

ביצוע ערכי עיצוב בסיסיים כמו אלו תבטיח לכל המעוניין לעצב אתר ברור ואטרקטיבי. זכור, אני מוכרחה שהתוכן ימצא את אותו המבקר. אינך צריכה שהמבקר ידרש לחפור בעיצוב ע"מ לדעת את כל התוכן הפופולארי לאותו אחד. אם וכאשר הנמצא מוצא את אותו הבודק, אני רוצה שהיא יהיה מאוחד, ברור וגלוי. הפעילו את אותם 4 המושגים הבסיסיים הנ"ל, ויהיה לכולם בניית הם באופן ניכר באופן ויזואלית.bambooolive8

Author: bambooolive8

Stay in touch with the latest news and subscribe to the RSS Feed about this category

Comments (0)

Comments are closed


No attachment